ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ
Online půjčka bez doložení příjmu

Home Credit půjčka

Nebankovní půjčky nabízené na našem finančním trhu mají různé vlastnosti, ale také se liší svou důvěryhodností. Proto je vždy lepší sáhnout po půjčce od zavedené společnosti. Jedním z nejoblíbenějších finančních produktů je Home Credit půjčka. Společnost Home Credit je u nás chronicky známá a kromě půjček nabízí i kreditní karty, nákupy na splátky, spojení půjček a pojištění k produktům Home Credit.

Charakteristika Home Credit půjčky

Home Credit půjčka je flexibilní produkt, který si můžete sjednat po telefonu, na poště jako hotovostní půjčku či o ní požádat online formulářem. Nabízí vám částku od 10 000 do 150 000 Kč s tím, že peníze lze použít na libovolný účel. Velkou výhodou je, že si můžete sami nastavit dobu splácení od 24 do 84 měsíců podle vašich finančních možností a požadované výše splátek. Úroková sazba Home Credit půjčky je příznivá. K celkové výhodnosti půjčky přispívá i to, že její vyřízení, předčasné splacení, ale i vedení je zdarma. S půjčkou se nepojí žádné „zbytečné“ poplatky, které jsou obvyklé u většiny nebankovních půjček. Uvedli jsme si, že půjčka je flexibilní, a to nejen dobou splatnosti a půjčenou částkou, ale také možností změny výši splátky, jejím odkladem a nastavit si můžete i pojištění výdajů, díky čemuž se nemusíte bát neschopnosti splácet. U Home Credit půjčky oceníte i to, že vám společnost za poctivé splácení vrátí až polovinu zaplacených úroků.

Sjednejte si Home Credit půjčku

I vy byste si rádi půjčili peníze prostřednictvím Home Credit půjčky? Stačí jen vyplnit uvedený online formulář. Vyžaduje pouze základní informace potřebné pro vyřízení vaší žádosti. Pro sjednání půjčky si ještě připravíte dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli a číslo vašeho bankovního účtu. Požádejte si o půjčku na cokoliv online cestou i vy.

Online žádost o Home Credit půjčku:

pujckacocz

Reprezentativní příklad:
Půjčená částka 50000 Kč, splátka 999 Kč na 84 měsíců po vrácení ½ úroků je RPSN 9.7 % a úrok 9.24 %. Ročně Vám vrátíme 2 423 Kč a celková částka splatná spotřebitelem je 66 955 Kč.

Svatební prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server